Portfolio IT-Stream

 

 

ThunderTransport
ThunderTransport

 

Cel:

Podstawowym założeniem aplikacji internetowej dla firmy Thunder Transport był w pełni responsywny system, czyli taki który będzie działała bez awaryjnie i prawidłowo na wszystkich urządzeniach takich jak: komputery PC, tablety, smartfony.

 

Drugim założeniem do projektu było przyjazna i łatwa nawigacja stroną. Sposób realizacji zamówień prosty i intuicyjny dla użytkownika, w szczególności gdy klient końcowy korzysta z urządzeń mobilnych. 

Realizacja:

Cele jakie zostały nam postawione zrealizowaliśmy przy zastosowaniu „Responsive Web Design”.  Aplikacja automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia. Całość projektu została postawiona na autorskim rozwiązaniu systemu do zarządzania treścią „RespCMS”, dzięki czemu Administrator systemu Thunder Transport ma możliwość w prosty sposób edycji treści strony. Do systemu „RespCMS” został dopisany moduł „Zamówienia Przesyłki”, który odpowiada za zarządzanie przesyłkami z poziomu Administratora systemu. W systemie został wykorzystany moduł „Sklep” z „RespCMS”, który odpowiada za administrację Sklepu na stronie Thunder Transport.

 


Wypełnij formularz: