Partnerzy IT-Stream

Platinum Fund 24 S.A.

Zgodnie z założeniami działalności, Platinum Fund 24 S.A planuje zostać jednym z kluczowych dystrybutorów produktów finansowych, oferujących swoje usługi wyłącznie za pośrednictwem Internetu. W celu realizacji zamierzeń, została zbudowana platforma internetowa o nazwie PlatinumFund24. Docelowo, dzięki platformie, będzie możliwe zakupienie poprzez Internet produktów bankowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych oferowanych poprzez polskie i zagraniczne instytucje finansowe.

Jesteśmy długoterminowym partnerem firmy Platinum Fund 24 S.A. Braliśmy udział od samego początku w tworzeniu tej firmy. Zrealizowaliśmy następujące projekty:

  • platformę transakcyjną do dystrybucji jednostek funduszy inwestycyjnych,
  • zarządzanie dystrybucją jednostek funduszy inwestycyjnych,
  • program partnerski.

Adres www: PlatinumFund24


CTI Solutions

Firma zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych oraz ich integracją z centralkami telefonicznymi. W swojej ofercie zawiera gotowe pudełkowe produkty (takie jak np.: Gramma IVR, Naso CC, Anthias CC). Wspomaga ona także integracje swojego oprogramowania z zewnętrznymi systemami IT, w zależności od potrzeb. Z firmą współpracujemy podczas tworzenia i projektowania oprogramowania.

Adres www: CTI Solutions

Wypełnij formularz: