Referencje IT-Stream

 

Platinum Fund 24 S.A.

Chcemy wyrazić swoją satysfakcję oraz zadowolenie ze współpracy z firmą IT-Stream, która zajęła się zaprojektowaniem oraz wdrożeniem naszego systemu.

 

Od momentu powstania PlatinumFund24 ściśle współpracujemy z firmą IT-Stream, która wypełnia nasze zadania w jak najlepszy i oczekiwany sposób. Grupa pracowników tejże firmy cechuje się dużą kreatywnością oraz elastycznością pracy, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość pracy ze strony firmy IT-Stream pozwoliły uzyskać efekt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami i założonymi celami.

 

Z pełnym zaufaniem polecamy Państwu firmę IT-Stream, która okazała się profesjonalnym, godnym i efektywnym partnerem we współpracy.

 

zobacz referencję...

 


Evendo Sp. z o.o.

Wybór wykonawcy profesjonalnego systemu informatycznego to trudna a jednocześnie ważna decyzja, gdyż zwykle związujemy się z nim zarówno na czas wykonania aplikacji a także na długi okres normalnego funkcjonowania i dalszego rozwoju systemu. Okres ten należy liczyć w latach, tym bardziej warto zdecydować się na współpracę z dobrym partnerem.

 

W sierpniu 2012 roku, po wielu miesiącach poszukiwań, Spółka Evendo zdecydowała się na współpracę z firmą IT-Stream, zlecając jej wykonanie dużego i technologicznie złożonego systemu informatycznego do zarządzania branżą vendingową. Niniejszym potwierdzam, że przez okres blisko roku współpracy, nigdy nie żałowaliśmy podjętej decyzji a biorąc pod uwagę bezkompromisową jakość dotychczasowej współpracy, jesteśmy przekonani, że dalsze kontakty biznesowe będą na równie wysokim poziomie.

 

Właściciel firmy IT-Stream, Pan Paweł Szpytma dał się poznać z jednej strony jako doskonały programista sprawnie wykorzystujący najnowsze dostępne technologie, z drugiej jako osoba bardzo dobrze zarządzająca zespołem ludzi, u których widoczne było pełne zaangażowanie przez cały okres realizacji naszego projektu.

 

Niezwykłą zaletą współpracy z firmą IT-Stream był fakt, że cały zespół projektowy od początku doskonale rozumiał założenia funkcjonalne skomplikowanego systemu, co pozwalało na sprawne wprowadzanie modyfikacji i usprawnień. Trudno przecenić również szereg trafnych sugestii i porad Pana Pawła Szpytmy, który korzystając z własnego doświadczenia podpowiadał optymalne rozwiązania w zakresie funkcjonalności aplikacji.

 

Na pochwałę zasługuje płynna i bardzo dobra komunikacja z Panem Pawłem Szpytmą oraz wzorowa terminowość realizacji kolejnych etapów projektu co ostatecznie doprowadziło do powstania kompletnego systemu w zakładanych ramach czasowych.

 

Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę IT-Stream jako wykonawcę zarówno prostych aplikacji webowych jak i najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych.

 

zobacz referencję...

 


Direct Language Hub

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy IT-Stream na wykonawcę naszego systemu do nauki języków obcych. Efekt końcowy jest bardzo udany, co zawdzięczamy profesjonalizmowi i dużemu zaangażowaniu całego zespołu.

 

Co więcej, w trakcie realizacji projektu pracownicy firmy IT-Stream wykazali się świetnym zrozumieniem celów programu i kreatywnością, proponując nam wiele trafnych podpowiedzi wynikających z ich bogatego doświadczenia jako programistów.

 

Wszystko to sprawiło, ze podpisaliśmy kolejną umowę z firmą IT-Stream na wprowadzanie dalszych funkcjonalności w naszym systemie do nauki języków obcych.

 

zobacz referencję...

Wypełnij formularz: