Aplikacje mobilne

Jesteśmy firmą, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych. Pomysł klienta, który służy osiągnięciu konkretnych celów firmy, przekładamy na program mobilny, działający na urządzeniach typu smartfon, tablet.

 

Jedną z ważniejszych cech aplikacji jest jej dostępność. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców proponujemy naszym klientom stworzenie aplikacji mobilnej działającej na wszystkich trzech najbardziej popularnych platformach: iOS, Android, Windows Phone.

 

aplikacje mobilne

Aplikacja mobilna to program, którego środowiskiem działania są urządzenia mobilne takie jak telefony, smartfony, tablety. W obrębie aplikacji mobilnych możemy wyróżnić:

 

  • Aplikacje samodzielne – programy, które do prawidłowego działania potrzebują jedynie urządzenia mobilnego. Program taki nie potrzebuje, aby użytkownik posiadał dostępu do Internetu.
  • Aplikacje klienckie – w przypadku tych programów, użytkownik podczas korzystania z aplikacji musi mieć dostęp do Internetu.
  • Internetowe – czyli inaczej mobilne strony internetowe. Są to strony zaprojektowane i tworzone pod kątem użytkowania na urządzeniach mobilnych.
  • Gry mobilne – gry, których środowiskiem działania jest urządzenie mobilne.

 

Proponujemy rozwiązania naszym klientom, które zamieniają ciekawy pomysł w realny produkt dostępny na urządzeniach mobilnych. Cały proces projektowania aplikacji mobilnych odbywa się w grupie doświadczonych programistów, którzy wiedzą jak stworzyć aplikację nowoczesną, oryginalną, bezpieczną, przyjazną dla użytkownika, a przy tym odzwierciedlającą potrzeby klienta. Szczegółowy proces tworzenia aplikacji znajduje się tutaj. Nasi klienci mogą liczyć na stały rozwój aplikacji i dostosowywanie jej do zmiennych potrzeb użytkowników.

 

Dlaczego warto zainteresować się aplikacjami mobilnymi?

 

Jeżeli, chcesz poprawić lub ulepszyć coś w funkcjonowaniu swojej firmy w obszarze urządzeń mobilnych albo masz pomysł na konkretną aplikację. Nie od dziś wiadomo, że aby osiągnąć przewagę w biznesie należy być krok przed konkurencją. Od kilku lat obserwujemy stały wzrost popularności urządzeń mobilnych, a prognozy pokazują, że tendencja ta będzie się utrzymywać. Jak wynika z danych Cisco Visual Networking Index w Polsce już w 2017 r. mobilny transfer danych może osiągnąć poziom nawet 113 milionów gigabajtów miesięcznie. Oznacza to, że każda firma, która chce osiągnąć sukces musi istnieć na urządzeniach mobilnych. Pytanie tylko czy chcesz, aby Twoja firma, była w środowisku mobilnym przed konkurencją? A może Twoja konkurencja już poczyniła kroki w stronę aplikacji mobilnych?

 

Co zyskują firmy posiadającej aplikacje mobilne?

 

Firmy, które inwestują w aplikacje mobilne, zyskują głębszą integrację ze swoimi klientami. użytkownicy mają dostęp do aplikacji danej firmy, nie tylko w domu czy biurze, ale wszędzie tam gdzie się znajdują, mając jedynie telefon i ewentualnie dostęp do Internetu. Firma może zyskać np. większą liczbę potencjalnych klientów, redukcję czasu pracy personelu, redukcję kosztów, zwiększenie kontroli pracowniczej, dostępność oferty. A jak dużo aplikacja mobilna może dać Twojej firmie i Twoim klientom? Skontaktuj się z nami, aby się tego dowiedzieć.

Wypełnij formularz: