Aplikacje internetowe

Projektujemy i tworzymy aplikacje internetowe, których nadrzędnym celem jest wspieranie działań biznesowych. Pomagamy firmom wdrożyć nowoczesne rozwiązania, które służą np.: uproszczeniu procedur, rozszerzeniu oferty, usprawnieniu prowadzenia firmy, pozyskaniu nowych rynków i klientów, wprowadzeniu innowacyjności. Tworząc aplikacje webowe nastawiamy się na konkretny cel i efekt, który wyznacza nam klient.

 

Aplikacje internetowe to programy obsługiwane przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu, można z nich korzystać z każdego miejsca, wymagany jest jedynie dostęp do Internetu. Aplikacje internetowe instalowane są na serwerze, najczęściej korzystając z bazy danych służących do przechowywania informacji oraz wykonywania obliczeń.

 

Typy aplikacji internetowych:

 

  • aplikacje dedykowane – jest to aplikacja dopasowana w pełni do klienta i tworzona specjalnie dla niego. Dzięki temu klient ma pewności, że jego oczekiwania zostaną spełnione w 100%. Na każdym etapie budowy aplikacji, klient bierze aktywny udział w projektowaniu i tworzeniu programu,
  • aplikacje e-lerningowe – programy, które służą do zwiększenia efektywności nauczania. Dzięki tego typu rozwiązaniu użytkownicy mają możliwość korzystania z materiałów szkoleniowych, dostępnych w różnych formach elektronicznych. Aplikacja e-lerningowa może posiadać funkcje takie jak: tworzenie kursów oraz lekcji, kontrolowanie postępów w nauce np. poprzez testy.
  • systemy B2B – to aplikacje obsługujące relacje biznesowe. Klienci korzystający z systemów B2B wspierają obsługę m.in.: ofert, zamówień, płatności, produktów w kontaktach z partnerami biznesowymi.
  • systemy ERP – aplikacje, które wspomagają zarządzanie zasobami organizacji. Najczęściej są to systemy modułowe, czyli składające się z niezależnych od siebie programów odpowiadających za daną funkcjonalność. Połączone ze sobą aplikacje tworzą cały system ERP. System ERP może obejmować takie obszary firmy jak: magazynowanie, zaopatrzenie, planowanie produkcji, księgowość, finanse.
  • systemy CRM – aplikacje, służące do zarządzania relacjami z klientem. Systemy te związane są z obszarami działania firmy takimi jak: marketing, sprzedaż, obsługa klienta. Kompletny system CRM musi wspomóc wszystkie fazy kontaktu klienta z organizacją.
  • aplikacje transakcyjne – systemy do przetwarzania danych obsługujących zlecenia składane przez klientów.

 

aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje internetowe, które wyróżniają się oryginalnością oraz spełniają najwyższe standardy technologiczne.

 

Celem naszego działania jest maksymalne zadowolenie klienta, którego oczekiwania są priorytetem od początku pracy nad projektem. Projektowaniem aplikacji webowych zajmujemy się już ponad 6 lat. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, z którego wynika jak ważne dla klienta jest: ukierunkowanie na jego potrzeby, terminowość wykonywanych prac, czy opieka powdrożeniowa. Proces projektowania i tworzenia aplikacji internetowych jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pasją, dlatego też nasze aplikacje webowe wyróżniają się na tle innych konkurencyjnych produktów. Schemat procesu projektowania i tworzenia aplikacji zanjduje się tutaj.

 

Korzyści płynące z wprowadzenia aplikacji internetowych:

 

  • zredukujesz czas potrzebny na uzyskanie od ręki potrzebnych informacji o kliencie i o produktach, które zakupił,
  • skontrolujesz jakość procesów – w ten sposób nie narazisz się na straty,
  • zautomatyzujesz proces wypełniania formularzy papierowych – pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i zasoby ludzkie, a także:
  • podniesiesz wiarygodność Twojej firmy i wzmocnisz dobre relacje z klientami.

Wypełnij formularz: